Ekolojik Muratlıköy Projesi bir
AKEM Gayrimenkul projesidir
+90 (312) 220 10 66
(533) 397 37 31
bilgi@ekolojikmuratlikoy.com

AKEM 2020-04-27T17:20:20+03:00

AKEM GAYRİMENKUL

AKEM Gayrimenkul, sektörde 1990 yılından itibaren faaliyet gösteren H. Murat Çelikel  tarafından  kurulmuş  ve sektördeki  faaliyetlerini çeşitlendirerek sürdüren bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir. Gerek arsa, arazi, bina, konut, işyeri, AVM; Gerekse sanayi, fabrika, lojistik depolar ve turistik tesislerin alım-satım ve kiralanması konusunda müşterilerine danışmanlık, proje geliştirme ve planlama hizmeti vermektedir.

AKEM Proje Gayrimenkul Ankara başta olmak üzere İstanbul, Antalya, Muğla, İzmir gibi;  birçok  ilde ve Türkiye’nin diğer bölgelerinde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Bu bölgelerde geçmişten günümüze yaklaşık 125.000.000 m2’lik arazide gayrimenkul alım-satımı, müşavirlik ve proje geliştirme çalışmalarını tamamlamıştır.

AKEM, sahip olduğu erdemli ve güven dolu ticaret anlayışıyla hareket etmesinin yanı sıra dünyadaki gelişmeleri takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.

İleri görüş sahibi ve deneyimli kadrosuyla, müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürecek fikirler üreten AKEM, kapsamı ve getirisi yüksek projelere imza atarak gayrimenkul sektöründe başrol oyuncusu olmayı kendine hedef edinmiştir.

Bunun yanında H. Murat Çelikel, ATO Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Meslek Komitesi ve ATO Meclis Üyeliği görevinde de bulunmuştur.