Ekolojik Muratlıköy Projesi bir
AKEM Gayrimenkul projesidir
+90 (312) 220 10 66
(533) 397 37 31
bilgi@ekolojikmuratlikoy.com

KONSEPT 2018-04-25T10:27:01+03:00

Konsept

4 Tarafı Huzurla Çevrili…

Ekolojik Muratlıköy, 213 parselden ve ‘Country’ tarza sahip 1.000’er m2’lik arsaya sahip konutlardan oluşan; Açık yüzme havuzu, bağları, bahçeleri, hayvan barınakları, kümesleri, yaşam alanları, köy kahvesi, köy bakkalı ve çocuk oyun alanlarıyla köy konseptine sahip kompleks bir proje.

Doğal Olarak Sizin İçin En İyisi Hedeflendi…

Taş ve ahşap konseptinin modern çizgilerle yorumlandığı Ekolojik Muratlıköy’de evinizin her köşesine yalınlık ve doğallık işlendi.

Modern Zamanların Köylüsü…

Evinizin size özel bahçesinde, sevdiklerinizle bir arada olmanın keyfini sürebilir, yanı başınızdaki Çile Dağı ve vadilerinden gelen serinletici rüzgârların ruhunuzu okşamasına fırsat verebilirsiniz.

Peyzaj

Toplam 322 bin m2’den oluşan köy, organik tarım alanları, botanik bahçeleri, 10 bin m2 alana yayılan bağları; erik, elma, iğde, kayısı ağaçlarından oluşan meyve bahçeleri gibi donatılarıyla sakinlerine konforlu bir köy hayatı sunarken; akasya gibi uzun ömürlü ağaçları ve geniş florasıyla çevresinde yaşayan tüm canlılara hayat vadediyor.

Yapılaşma tasarımında her konutun manzarasının açık ve panoramik olmasına özen gösterildi, tüm sakinlerin aynı seyir zevkini tatması hedeflendi.

Ekolojik Muratlıköy Projesi; geleceğe bir yaşam modeli aktarılabileceğinin ve şehrin yanı başında yemyeşil bir hayatın var olabileceğinin vücut bulmuş halidir.